Eskişehir  – Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı’na Nasıl Gidilir?

tarafından
26
Eskişehir  – Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı’na Nasıl Gidilir?

Eskişehir şehrinin her açıdan farklı bir kent izlenimi sunduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle şehir ile bütünleşen Odunpazarı, Eskişehir ruhunu sonuna kadar yansıtan güçlü bir doku özelliği taşımaktadır. Bu noktada yolunuz hem bu şehre hem de Odunpazarı’na düştüğünde sıcak bir mola vereceğiniz, kahvesiyle kendinizi muhteşem hissedeceğiniz Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı’na mutlaka uğramanızı öneririz. Bu konak, dokusu ve nostaljik havasıyla size bu şehirde çok daha keyifli bir zaman geçirmenizi de sağlamış olacaktır. Bu sebepten dolayı da, mutlaka uğramanız gereken noktalardan biri olarak bu konağı size öneriyoruz.

eskisehir haci efendi konagi 300x225 - Eskişehir  - Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı'na Nasıl Gidilir?

Eskişehir Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı

Eskişehir – Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı

Genel dokusunun yanı sıra ortamının da harika olduğunu söyleyebiliriz. Zaten forum ortamlarında konak hakkında yapılan birçok yorumda da bu ortama dair olumlu söylemlerle karşılaşma olasılığı yüksek. Konağı işleten  ve dillere destan olan teyzenin yaptığı Türk kahvesi ise, sizin bu mekana gelmekle ne denli güzel bir karar aldığınızı açıkça kanıtlamış olacaktır.

Son olarak Eskişehir – Hacı Hafız Ahmet Efendi Konağı adres bilgileri hakkında da kısaca bilgi yinelemek gerekirse; Konak, Odunpazarı Paşa Mahallesi Beyler Sokak Pk:26030 istikametinde yer alıyor. Hafta sonlarının çok kalabalık olduğu ancak yine de keyif alabileceğiniz bu özel mekan haftanın 7 günü saat 11:00 ile 22.00 arasında açık olmaktadır.