Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılında kurulan ve henüz yeni bir kaynak olan sitemiz sizlere gezi rehberliği yapıyor. Nereleri gezmeli, neler görmeli, nasıl gidilir, nerede konaklanır ya da neleri meşhurdur gibi gezi hakkında merak ettiğiniz tüm hususlarda sizlere sanal bir rehber olarak hizmet veriyoruz.

Şimdilik yalnızca ülkemizdeki şehirlerde gezilecek yerleri sizler için değerlendiriyoruz. Elimizden geldiğince kendimizi gezmeye adıyor ve bizzat deneyimlerimizi paylaşmaya özen gösteriyoruz. Tüm bunları yaparken de hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Nereler Gezilir?

Sürekli ülkemizin dört bir köşesinin cennet olduğunu söyler dururuz. Havası, suyu, doğası ve tarihi ile gerçekten de öyledir. Peki bu cennet ülkeyi keşfetmeye ne dersiniz?

İşte bu fikirle çıktığımız yolculuğumuzda sizler için ülkemizin hem en popüler gezi yerlerini hem de saklı cennetlerini tanıtıyoruz. Nereyi gezmeli, neleri görmeli sizin için araştırıyor, öğreniyor, gidip görüyor ve anlatıyoruz. Böylece bu güzelliklerden herkesin haberdar olmasını arzuluyoruz.

Neler Gezilir?

Gezilerin amacına göre gezilecek yerler oldukça fazladır. Tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra doğal güzellikler de gezmeye değerdir. Ancak tarih denilince aklınıza Çanakkale, doğal oluşum denilince Kapadokya geliyorsa çok yanılıyorsunuz. Ülkemizde görülmeye değer daha pek çok şey mevcuttur. Bazen asırlık bir çınar, bazen de küçük şirin bir sahil kasabası size aradığınız huzuru sunabilir. İşte bizler büyük küçük ya da tanınmış tanınmamış demeden gezmeye görmeye değer her şeyi sizler için paylaşıyoruz.

Tarihi kalıntılar, antik kentler, doğal oluşumlar, mağaralar, göl, akarsu, nehirler, kanyonlar, kayak merkezleri, sahil kentleri, koy ve körfezler, şirin Anadolu köyleri, parklar, şelaleler, tarihi konaklar, müzeler, açık hava müzeleri ve aklınıza gelebilecek nice turistik alanını sizler için aktarıyoruz.

Nasıl Gidilir?

Aklınıza gezmek için bir yer koydunuz ve plan yapmaya başladıysanız öneriler sizin için hayati önem taşır. Nasıl gidilir, nelere dikkat etmeli, neleri görmeden gelmemeli, oradan nerede kalmalı ya da ne yemeli gibi pek çok hususu araştırmak size en nitelikli geziyi sunar. Hazırlıklı çıktığınız bir yolculuk geziden aldığınız hazzı da arttıracaktır. En basitinden Kapadokya gezinizde sabah güneş doğmadan balon yolculuğuna çıkıldığını bilerek bir çift fazladan kıyafet almak bile sizin gezi kalitenizi arttırır. İşte bunlar gibi küçük büyük demeden tüm gezi tüyolarınızı sizler için paylaşıyoruz.

Geziye giderken özel aracınızla, otobüs ya da uçakla nasıl gideceğinizi bilmek sizi daha rahat hissettirecektir. Gezi hakkında ne kadar bilgiye sahipseniz o kadar güzel ve nitelikli bir anıya sahip olursunuz.

Online Seyahat Rehberiniz

Gördüğünüz gibi sitemiz sizlere online seyahat rehberliği yapma amacı güder. Gezilerinizi en konforlu, en kolay ve huzurlu geçirmeniz için ipuçları paylaşır. Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlar ve endişelerinize son verir. Böylece gönül rahatlığı ile çıktığınız gezinizde daha çok anı biriktirirsiniz.

Sitemiz tüm bu hizmetleri hiçbir ücret almadan sunar. Sitemizin gelirleri sadece Google reklamları ve tanıtımlardan gelir. Eğer siz de bizim bu çalışmalarımıza katkı sunmak isterseniz sponsor olabilirsiniz. reklam vermek ya da sponsor olmak, görüş ve önerilerde bulunmak için iletişim numaramızı kullanarak bize yazabilirsiniz. Daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

İletişim: iletisim@geziyor.net

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.